Wydarzenia w szkole

21 marca 2019 r.  w ramach Wiosennych Spotkań z Profilaktyką odbyły się mistrzostwa klas IV Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej w piłce nożnej. Celem turnieju, według organizatora pana Janusza Mieczkowskiego, było promowania zdrowego stylu życia oraz rozwijanie sportowych pasji i zainteresowań.   W zawodach wzięli udział uczniowie sześciu klas IV, którzy grali mecze w systemie „każdy z każdym”. 

  • I miejsce zajęła drużyna z klasy IV F,
  • II miejsce – klasa IV A,
  • III miejsce – klasa IV C

Pamiątkowe nagrody wręczył dyr. S. Winiarski.

Rozgrywki odbyły się w atmosferze zasady fair play, choć nie brakowało zaciętej walki i zaangażowania w przebieg każdego ze spotkań. Uczniowie-zawodnicy mogli liczyć na emocjonalny doping swoich klasowych fanów. Po rozegraniu wszystkich meczy i wręczeniu nagród, uczestnicy imprezy udali się do domów, aby świętować pierwszy dzień wiosny.

Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują panu Jackowi Fiedeniowi za współorganizację  turnieju, wychowawcom klas IV, którzy typowali drużyny do rozgrywek oraz uczniowi klasy VIII A Mateuszowi Czuprynowi, który aktywnie pomagał w koordynowaniu wydarzenia.

Opr. Marzena Winiarska