Wydarzenia w szkole

29 stycznia klasa VIII d oraz uczniowie należący do grupy projektowej Erasmus+ „Już dziś zaplanuj swój sukces” mieli możliwość zwiedzenia firmy NOYEN mającej jedną ze swoich siedzib w Mieleckiej Strefie Ekonomicznej w Lublinie. Firma NOYEN zajmuje się produkcją myjni przemysłowych oraz maszyn dla różnych gałęzi przemysłu. Jej specjalnością jest mycie przemysłowe w technologiach natryskowych, ultradźwiękowych, także na stanowiskach w pełni zautomatyzowanych. Firma produkuje również preparaty chemiczne do mycia w środowisku przemysłowym. Podczas wycieczki uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca: konstruktora, technologa, spawacza, operatora piły, operatora dźwigu do przenoszenia blach oraz operatora maszyn CNC. Mogli również przyjrzeć się z bliska pracy w/w osób oraz zaobserwować proces tworzenia przemysłowej myjni ultradźwiękowej. Dziękujemy firmie NOYEN za możliwość poznania nowych procesów  produkcyjnych, a także innowacyjnych technologii i rozwiązań.

Organizatorzy wycieczki:

  • wychowawca Janina Gruszczyńska
  • pedagog Marta Niedobylska
  • psycholog Katarzyna Sierpińska
  • koordynator Projektu Erasmus+ Magdalena Majewska-Chudzik