Wydarzenia w szkole

 W piątek 08.02.2019 gościliśmy Panią Annę Biziorek st. sierżant z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, która przypomniała dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się podczas ferii zimowych. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie bawić się zimą na dworze i w domu, na co zwrócić szczególną uwagę, jak się zachować w trakcie wypadków i pod jakie numery alarmowe dzwonić w razie zagrożenia życia lub zdrowia.

Oprac. R. Panas

 


Ferie zimowe coraz bliżej, a w naszej szkole zdrowie i bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego Mały Samorząd Uczniowski poprosił strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej, by przypomnieli uczniom z klas 1-3, jak zimą w bezpieczny sposób organizować sobie zabawy.  Zespół ds. Promocji Zdrowia w ramach realizacji tematów "Bezpieczne ferie zimowe" zainicjował akcję, by wszystkie klasy I - III wykonały plakaty . Plakaty zostały wyeksponowane na wystawie i cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci.

Teraz na pewno ferie sprawią nam dużo frajdy i wypoczynku.

Opr. Anna Stacharska