Wydarzenia w szkole

W dniu 28 lutego (tłusty czwartek) odbędzie się IV Parada Postaci Literackich I Filmowych. Przemarsz przebierańców odbędzie się podczas długiej przerwy (12:00). Zbiórka obok sali  127. Następnie uczestnicy przejdą korytarzami do hali sportowej, w której nastąpi finał imprezy.

Zwracamy się z prośbą o usprawiedliwienie uczniom biorącym udział w PARADZIE  nieobecności na 6. godzinie lekcyjnej.

Prosimy polonistów  o pomoc w wyborze odpowiedniego stroju oraz wychowawców o sporządzenie  imiennej listy zainteresowanych dzieci i dostarczenie jej do biblioteki szkolnej.

Organizatorzy: SU i biblioteka


Po feriach w holu (obok sali 129 i 130 ) uczniowie będą mogli podczas przerw  grać w TENISA STOŁOWEGO. Muszą posiadać własne paletki i piłeczki. Regulamin korzystania ze stołu będzie znajdował się na tablicy ogłoszeń.

 


W dniu 28 lutego (czwartek) odbędą się dyskoteki dla klas  IV - VI (16:00-18:00) oraz VII, VIII i III gm. (18:00- 20:00).

Samorząd Uczniowski