Wydarzenia w szkole

       KONKURS ŚWIĄTECZNY

Samorząd Uczniowski organizuje konkurs „Ozdoby choinkowe”. Zadaniem uczestnika jest wykonanie oryginalnej ozdoby świątecznej, np.: stroika świątecznego, bombki, koronkowej gwiazdki, zabawki, aniołka, łańcucha, itp. Prace należy składać w bibliotece szkolnej. Konkurs będzie trwał do 10 grudnia, a wyniki zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły. Nagrodzone i wyróżnione  prace zostaną wystawione na świątecznym kiermaszu, z którego dochód przeznaczony będzie na Adopcję Serca.
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w w/w  konkursie.


 

 GÓRA  GROSZA  2018/19

 Samorząd Uczniowski informuje, że w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” w naszej szkole do dnia 21 grudnia 2018r. będzie przeprowadzana zbiórka pieniędzy. Zebrana kwota zostanie przekazana Towarzystwu Nasz Dom, a następnie przeznaczona na pomoc dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, rodzinnych domów dziecka i zawodowych rodzin zastępczych.
Zachęcamy do udziału w zbiórce i z góry dziękujemy za wsparcie i dużą życzliwość. Więcej informacji o akcji na oficjalnej stronie: http://www.towarzystwonaszdom.pl


 

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2018

 Samorząd Uczniowski informuje, że wzorem lat ubiegłych  na terenie naszej szkoły będzie trwała zbiórka darów dla dzieci w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału. Dary w postaci ubrań, żywności trwałej, zabawek, książek oraz artykułów szkolnych należy składać w sali  107,16 B i 128. W imieniu SU z góry bardzo dziękujemy tym, którzy wezmą w niej udział. 
Więcej informacji na oficjalnej stronie przedsięwzięcia: www.pdpz.pl.


 

JEDNA PACZKA - JEDNA KLASA

Samorząd Uczniowski organizuje akcję „Jedna paczka - jedna klasa”, która będzie trwała do 10 grudnia 2018r. Każda klasa przygotowuje  jedną paczkę mikołajkową, w której  mogą być słodycze, żywność trwała, kosmetyki,  ubrania w dobrym stanie, przybory szkolne, książki, zeszyty, Należy ją podpisać i złożyć w sali  107 (klasy I-III ) i 128 ( klasy IV - VIII i III gimnazjum). Zebrane dary trafią do dzieci w Domu Dziecka w Kijanach i do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy.
Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie.

opr. Anna Gruszczyńska