Wydarzenia w szkole

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu „Wzorowa łazienka”. W ramach tej akcji 20 listopada odbył się „Światowy Dzień Toalet”. W przygotowanym pod tym hasłem przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas I-III szkoły podstawowej, a program przygotowali uczniowie klasy IIIb i uczennice klasy Vb. Dzieci w sposób ciekawy i zabawny zaprezentowały swoim kolegom i koleżankom zasady higieny. Zwróciły uwagę jak ważnym elementem naszego zdrowia jest czystość i porządek w każdej łazience. Starsi uczniowie przygotowali również prezentację na ten temat oraz projekty graficzne wymarzonych łazienek. Za realizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialni byli nauczyciele  Zespołu ds. Promocji Zdrowia: Justyna Roczon, Anna Widomska, Piotr Włodarski i  Agnieszka Kwiecińska.

opr. Agnieszka Kwiecińska