Wydarzenia w szkole

Każdego roku odbywa się pewne wydarzenie, które sprawia, że ronimy łzy, jest to uroczyste pożegnanie klas III gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły Sławomir Winiarski, który przywitał wszystkich zaproszonych gości, grono pedagogiczne i  absolwentów wraz z rodzicami.

Trzecioklasiści Gimnazjum nr 2 pożegnali swoją szkołę. Wielu z nich osiągnęło bardzo wysokie średnie na świadectwie i  z egzaminów gimnazjalnych.

 

Prymusami zostali:

 Kl. III A

  • Aleksandra Rozmus

 Kl. III B

  • Monika Porębska

 Kl. III C

  • Aleksandra Wołos
  • Aleksandra Sagan
  • Aleksandra Bicz
  • Aleksandra Falkiewicz
  • Daria Kotowicz
  • Nikola Wożniak
  • Marta Winiarska

 

Dyrekcja i wychowawcy klas wręczyli listy gratulacyjne rodzicom, a absolwentom nagrody książkowe. Szczególne wyróżnienie - stypendium Burmistrza Łęcznej otrzymał Szymon Czuba z klasy III c – laureat wojewódzkiego konkursu z chemii organizowanego przez Lubelskie Kuratorium Oświaty. Nagrodę wręczył Wiceburmistrz Leszek Włodarski. Absolwenci zostali również nagrodzeni za działalności na rzecz szkoły i środowiska oraz sukcesy sportowe.

Całość wydarzenia zamknęła wzruszająca część artystyczna przygotowana przez uczniów klas III.

Wszystkim absolwentom gratulujemy, życzymy aby dostali się do wymarzonych szkół oraz sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Opr. Marta Klepka i Marzena Winiarska

Fot. Witold Muszyński

Więcej zdjęć...