Wydarzenia w szkole

12 czerwca uczniowie przygotowali dla zebranych gości program artystyczny z okazji zbliżających się wakacji. 

Scenariusz imprezy obejmował:

- występy taneczne i wokalne (Oliwier Fryt, Wiktoria Wadas, Jowita Gańska, Magdalena Kowalczyk, Nikodem Wyka, Miłosz Niewiadomski i Kacper Krupa z klasy IV b, Dominika Grudzień, Julia Kierepka i Julia Wojciechowska z klas IV e oraz Amanda Goral z V c)

- humorystyczne scenki:

  •  „Złota rybka, prawdziwa historia”- Martyna i Karolina Gil, Amelia Lewczuk, Karolina Sawicka, Antonina Wójcik oraz Aleksandra Zielińska z IV b.
  • „O Czerwonym Kapturku, który nie bał się wilka” – Wiktoria Rola z IV b oraz Kornelia Mazur i Otylia Szafraniec z IV e.
  • „Szkoła” – Anna Grzegorczyk, Natalia Mitrus i Aleksandra Wołos z III c.
  • „Strawa dla reportera” – Krzysztof Grabowski i Patryk Marcinek z II a oraz Anita Wojciechowska, Wiktoria Małyska i Natalia Ustrzycka z III c.
  • „Prawo jazdy” - Karolina Ozga, Krystyna Poźniakow i Jakub Respond z II c.
     

Imprezę z uśmiechami na ustach poprowadziły uczennice klasy VII d: Dominika Cygan vel Wada oraz Julia Stefańska. Czwartoklasiści i gimnazjaliści wprowadzili w świetne nastroje zebraną na widowni młodzież, rodziców i nauczycieli. Artyści  uświadomili nam, że wakacje nadchodzą błyskawicznie. Drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców wręczyli opiekunowie Klubu Yolo, którzy czuwali nad całą imprezą.