Wydarzenia w szkole

Grupa jedenastu uczniów wraz z opiekunami: Panią Agnieszką Kwiecińską i Panem Dariuszem Korzeniewskim, spędziła piękne piątkowe popołudnie na rowerach. W ramach projektu „Trzymaj Formę” uczniowie klas gimnazjalnych i siódmych SP 8 czerwca pojechali na rajd rowerowy. Trasą z Łęcznej do Jaszczowa i z powrotem przejechali około 25 km, promując zdrowy styl życia i poznając nowe, malownicze miejscowości. Podczas postoju w Jaszczowie wszyscy mogli skorzystać z boisk, usytuowanych w okolicy rzeki Wieprz i zagrać w siatkówkę plażową oraz piłkę nożną. Uczestnicy wzięli również udział w konkursie, w którym rozwiązywali test składający się z 23 pytań dotyczących zdrowego stylu życia. Najlepiej na pytania odpowiedział uczeń klasy IIIc - Szymon Czuba. Drugie miejsce zajęła Daria Kotowicz,również z klasy IIIc. Natomiast na III miejscu uplasowały się Julia Mikołajewska i Paulina Kościuczyk z klasy IId. Pomimo upału i wysiłku nasi uczniowie świetnie się bawili.