Wydarzenia w szkole

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej tradycyjnie zakończyła rok szkolny Mszą świętą w kościele pod wezwaniem św. Barbary, by podziękować Panu Bogu za otrzymane łaski, przeprosić za wszelkie uchybienia i poprosić o błogosławieństwo na czas odpoczynku.

,,Za  dzień, za chwilę razem nie będzie nas ...",    ale w każdym zakamarku szkoły zostawiamy cząsteczkę siebie. Janina Gruszczyńska

W dniu 14 czerwca  uczniowie klasy integracyjnej IVA zaprezentowali społeczności szkolnej inscenizację matematyczną  pt. „Na płaszczyźnie”. To autorskie przedstawienie powstało  w ramach realizacji innowacji matematycznej „Matematyka z rymem i piosenką”.

11 czerwca odbył się pokaz ciekawych doświadczeń, podczas którego swoje umiejętności zaprezentowały uczennice klasy 5c. Dziewczynki od dwóch lat uczestniczą w zajęciach rozwijających zainteresowania i kreatywność...