Wydarzenia w szkole

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej od dnia 03 do 29 marca 2019r.  prowadzi zapisy do klas pierwszych. Zapisy odbywać się będą w sekretariacie szkoły w godz. 700 - 1500.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4  w Łęcznej ogłasza nabór dzieci w wieku 6 lat do oddziału przedszkolnego. Zapisy będą prowadzone w terminie: od 3 do 29 marca 2019r.

W dniu 7 lutego 2019 roku odbyła się zabawa choinkowa z udziałem naszych przedszkolaków.  Przy dźwiękach znanych piosenek, zachęcających do tańca wszyscy bawili się wspaniale.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. Z tej okazji uczniowie klasy 1d przygotowali folkowy koncert.