Wydarzenia w szkole

,,Za  dzień, za chwilę razem nie będzie nas ...",    ale w każdym zakamarku szkoły zostawiamy cząsteczkę siebie. Janina Gruszczyńska

W dniu 14 czerwca  uczniowie klasy integracyjnej IVA zaprezentowali społeczności szkolnej inscenizację matematyczną  pt. „Na płaszczyźnie”. To autorskie przedstawienie powstało  w ramach realizacji innowacji matematycznej „Matematyka z rymem i piosenką”.

11 czerwca odbył się pokaz ciekawych doświadczeń, podczas którego swoje umiejętności zaprezentowały uczennice klasy 5c. Dziewczynki od dwóch lat uczestniczą w zajęciach rozwijających zainteresowania i kreatywność...

O sukcesach sportowych Natalii Nowak pisaliśmy już na stronie internetowej naszej szkoły. Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VIIc odniosła w sezonie 2018/2019 kolejne sukcesy w turniejach tenisowych na szczeblu wojewódzkim.