Wydarzenia w szkole

W naszej szkole  dnia 8 stycznia odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika biblioteki szkolnej. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki...

3 stycznia rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Profilaktyczny, którego celem było promowanie wśród młodzieży zdrowego, wolnego od nałogów stylu życia.

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami, więc już pomyśleliśmy o upominkach dla nich. Z pomocą Pani Anny Dziki wykonaliśmy z filcu kwiatuszki dla babć i magnesiki-samochodziki dla dziadków.

21 grudnia, po klasowych wigiliach, które uczniowie przeżywali wraz ze swoimi wychowawcami, odbywały się w naszej Szkole tradycyjne Jasełka, pt. „W poszukiwaniu Betlejem”.