R. szk. 2018/2019

Spotkanie miało na celu integrację wszystkich grup, bliższe poznanie się oraz wspólne przeżywanie świąt i kultywowanie tradycji z nimi związanych. Na początku dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne zaprezentowały przedstawienie pt. „Jasełka”, które wprowadziło nas w świąteczny nastrój i przypomniało o zwyczaju kolędowania. Wspólne śpiewanie kolęd rozpoczęliśmy od „Lulajże Jezuniu”, a następnie „Przybieżeli do Betlejem” itd... aż skończyliśmy na zimowych piosenkach w języku angielskim w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia z tego języka.

Na zakończenie spotkania zostały wręczone nagrody dla uczestników konkursu plastycznego na najładniejszą ozdobę świąteczną wykonaną w świetlicy. Laureatkami konkursu zostały: Ewa Siegieda, Emilia Kosiba, Amelia Wołos.

Wyróżnienia otrzymały: Arleta Hulewska, Roksana Grochowska, Patrycja Dybuś, Natalia Morawska, Kuba Turlewicz, Maja Klimek, Wiktoria Nowosad, Marcel Smoliński, Iza Dybich, Maja Kołodyńska.