W dniu 15.05.2018 r. uczniowie naszej szkoły pojechali do Punktu Nadleśnictwa Świdnik nad Zalewem Zembrzyckim w Lublinie. Celem wyjazdu było wręczenie nagród i dyplomów laureatom XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego z okazji „Święta Polskiej Niezapominajki” organizowanego przez Zarząd Okręgu LOP w Lublinie.

W kategorii II – Konkurs plastyczny dla uczniów klas II-III szkół podstawowych pod hasłem „Kartka z niezapominajką” nagrody zdobyli:

I miejsce: Alan Tymoszczuk, klasa III E, op. R. Panas

Wyróżnienie: Karina Stasiak, klasa III E, op. R. Panas

W kategorii V – Konkurs fotograficzny dla uczniów klas VI-VII szkół podstawowych oraz klas II-III gimnazjów pod hasłem „Owady w obiektywie” wyróżnienie otrzymała:

Justyna Dygulska z  klasy VI C, pod opieką H. Wrońskiej.

Gratulujemy uczniom zdobytych nagród!

Oprac. R. Panas