Start

20 listopada obchodzony był Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W związku z tak ważną datą Samorząd Uczniowski naszej szkoły przygotował krótką część artystyczną.

Najpierw udaliśmy się do Przedszkola nr 3, gdzie ponad stu przedszkolaków obejrzało nasz występ. Maluszki przygotowały dla nas nawet piosenkę, a pani dyrektor – Ewa Góźdź i całe grono pedagogiczne przyjęło nas z ogromną życzliwością i ciepłem. Czuliśmy się naprawdę jak wielcy artyści.

Następnie 26 listopada wystąpiliśmy przed społecznością uczniowską naszej szkoły. Nie zabrakło piosenek, wierszy oraz informacji o Januszu Korczaku. Nasze przedstawienie spotkało się z pozytywnym odbiorem, czego potwierdzeniem były oklaski i wspólny śpiew. Przy tej okazji pragniemy również przypomnieć naszym uczniom, że oprócz praw mamy też obowiązki. Ważne jest, aby te dwie sfery szły ze sobą w parze.

W części artystycznej wzięły udział uczennice klas ósmych: Natalia Powęzka, Julia Pieniak, Wiktoria Karbowniczek, Alicja Kotowicz, Katarzyna Drozd, Gaia Gerosa, Aleksandra Kalita, Lidia Mińczuk oraz Kornelia Bąk.

Opr. Opiekunowie SU

 

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MEN

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.