Start

W dniu 20 listopada 2019r. w Centrum Kultury w Łęcznej odbyło się uroczyste podsumowanie gminnego konkursu na plakat i hasło Kampanii Społecznej dotyczącej Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Łęcznej 2020.

Organizatorami Konkursu był Zespół Interdyscyplinarny ds. Przewdziałania Przemocy w Rodzinie w Gminie Łęczna oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Celem tego przedsięwzięcia było promowanie działań profilaktycznych poprzez podnoszenie świadomości dzieci i młodzieży  na temat negatywnych konsekwencji wynikających z występowania zjawiska przemocy w rodzinie, a także zapobieganie powielaniu złych wzorców rodzinnych i środowiskowych. Laureatką konkursu w kategorii klas IV-VIII została Julia Matyś z klasy VIII c. Na wystawie w CK w Łęcznej, którą możemy zobaczyć do 20 grudnia 2019 r., znalazły się też prace uczniów z klasy IV a: Aleksandry Kwietniewskiej, Klaudii Gładysz i Przemysława Woźniaka. Wszyscy uczniowie wyróżnieni w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Gratulujemy sukcesu!

Oprac. Marzena Winiarska – pedagog szkolny

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MEN

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.