Start

Już tradycyjnie nowy rok szkolny rozpoczęliśmy Mszą Świętą, odprawioną w intencji całej społeczności naszej szkoły przez ks. Karola Madejka w Kościele św. Barbary. Następnie uczniowie wraz z rodzicami udali się do szkoły, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami i zapoznali z planem lekcji.

Szczególne przeżycie towarzyszyło zapewne uczniom klas pierwszych, którzy po raz pierwszy zasiedli w szkolnych ławkach. Z kolei  uczniowie klas czwartych rozpoczynają nowy etap nauki, co u niektórych może wzbudzać niepokój, a u innych ciekawość, gdyż poznają nowych nauczycieli, a być może i nowych kolegów.

 

Msza Święta

 

 Reportaż fotograficzny.

 

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MEN

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Program „Aktywna Tablica
TIK w pracy z uczniem.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Mistrzowie Kodowania
Nauka programowania.
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.