Turniej Rowerowy 2023

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej wspólnie z Komendą Powiatową Policji i Urzędem Miasta w Łęcznej organizują kolejną edycję turnieju rowerowego dla uczniów szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego. W roku szkolnym 2022/2023 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej wspólnie z Komendą Powiatową Policji i Urzędem Miasta w Łęcznej organizują kolejną edycję turnieju rowerowego dla uczniów szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego. Finał XXII Powiatowego Turnieju Rowerowego o Puchar Burmistrza odbędzie się 11 maja 2023 r. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej.

W finałowych zmaganiach mogą brać udział dwie drużyny ze szkoły, każda z innej kategorii wiekowej. Jej skład został opracowany na podstawie eliminacji szkolnych.

Swój udział w turnieju zgłosiły następujące szkoły:

  • Szkoła Podstawowa w Cycowie
  • Szkoła Podstawowa w Januszówce
  • Szkoła Podstawowa w Nadrybiu
  • Szkoła Podstawowa w Malinówce
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
  • Szkoła Podstawowa w Ostrówku

Łącznie w XXII Powiatowym Turnieju Rowerowym o Puchar Burmistrza zadeklarowało udział 14 drużyn, po dwie z każdej szkoły, czyli 49 uczniów z klas IV – VIII.

Również i w tym roku szkolnym w ramach turnieju zostaną przeprowadzone eliminacje powiatowe 44. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zwycięskie drużyny w swoich kategoriach wiekowych będą reprezentować powiat łęczyński w eliminacjach wojewódzkich turnieju BRD.

 


Do pobrania:

 

 Załączniki obowiązujące podczas rozgrywek finałowych w Łęcznej:

 

 

Opr. W. Muszyński