Turniej Rowerowy 2022

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej wspólnie z Komendą Powiatową Policji i Urzędem Miasta w Łęcznej organizują kolejną edycję turnieju rowerowego dla uczniów szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego. W roku szkolnym 2021/2022 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej wspólnie z Komendą Powiatową Policji i Urzędem Miasta w Łęcznej organizują kolejną edycję turnieju rowerowego dla uczniów szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego. Finał XXI Powiatowego Turnieju Rowerowego o Puchar Burmistrza odbędzie się 12 maja 2022 r. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej.

W finałowych zmaganiach mogą brać udział dwie drużyny ze szkoły, każda z innej kategorii wiekowej. Jej skład został opracowany na podstawie eliminacji szkolnych.

Swój udział w turnieju zgłosiły następujące szkoły:

• Szkoła Podstawowa w Cycowie
  • Szkoła Podstawowa w Januszówce
  • Szkoła Podstawowa w Ostrówku
  • Szkoła Podstawowa w Malinówce
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej - zgłoszenie 4 maja 2022 r.

Łącznie w XXI Powiatowym Turnieju Rowerowym o Puchar Burmistrza zadeklarowało udział 9 drużyn, po dwie z każdej szkoły, czyli 38 uczniów z klas IV – VIII.

Również i w tym roku szkolnym w ramach turnieju zostaną przeprowadzone eliminacje powiatowe 43. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zwycięskie drużyny w swoich kategoriach wiekowych będą reprezentować powiat łęczyński w eliminacjach wojewódzkich turnieju BRD.

Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie informuje, że Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla uczniów szkół podstawowych grupa I i grupa II odbędzie się w dniu 21 maja 2022 (sobota) o godzinie 10:00 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, ul. Orzechowa 60, 21-500 Biała Podlaska. Termin przesyłania zgłoszeń do dnia 16 maja. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Załączniki obowiązujące podczas rozgrywek finałowych w Łęcznej:

Opr. W. Muszyński