R. szk. 2018/2019

Dnia 22 czerwca 2022r. finalistki konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim, organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie podczas uroczystej gali odebrały listy gratulacyjne z rąk Burmistrza Łęcznej, Pana Leszka Włodarskiego:

• Arleta Hulewska – finalistka Konkursu Geograficznego,
  • Maja Jakubowska – finalistka Konkursu Chemicznego,
  • Natalia Zwolak – finalistka Konkursu Fizycznego.

Uczennice otrzymały Nagrodę Burmistrza Łęcznej, z czym wiąże się gratyfikacja finansowa. Podziękowania za zaangażowanie w działalność dydaktyczną wręczono także nauczycielom przygotowującym finalistki do konkursów:

• Pani Alicji Jarszak,
  • Pani Agnieszce Osowskiej,
  • Panu Wincentemu Jedlikowskiemu.

Nagrodę Burmistrza Łęcznej z gratyfikacją finansową otrzymali także uczniowie klas IV – VIII, którzy uzyskali w pionach klas najwyższą średnią oraz zachowanie wzorowe:

• Filip Pietrzak, kl. IVd – średnia 5,36
  • Oliwia Sokołowska, kl. IVe – średnia 5,36
  • Mikołaj Mróz, kl. Vb – średnia 5,54
  • Aleksandra Kwietniewska, kl. VIa – średnia 5,62
  • Arleta Hulewska, kl. VIId – średnia 5,57
  • Maja Jakubowska, kl. VIIIc – średnia 5,50.

Aby otrzymać powyższe nagrody, należy nie tylko wyróżnić się osiągnięciami dydaktycznymi, odnosić znaczące sukcesy w konkursach wiedzy na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym, ale także godnie reprezentować szkołę w środowisku i przestrzegać powszechnie obowiązujących norm społecznych.

Podczas uroczystej gali uczniom towarzyszyli ich Rodzice oraz Dyrekcja szkoły.

Opr. Anna Górecka

Zdjęcia: Urząd Miasta w Łęcznej