R. szk. 2017/2018

12 kwietnia w Międzyrzeczu Podlaskim odbył się finał wojewódzki turnieju piłkarskiego o „Puchar Tymbarku". Jednym z 24 zespołów biorących udział w tym finale była drużyna naszej szkoły.

SP 4 „Bobry“ Łęczna, po stojących na wysokim poziomie meczach, ostatecznie uplasowała się na 4 miejscu, ulegając nieznacznie w małym finale, drużynie Świdnika 3:4.

Naszą szkołę reprezentowali: Oliwier Fryt, Piotr Fulara, Błażej Gański, Krystian Kiryk, Hubert Kocot, Jakub Rzeszutek, Szymon Szymański, Miłosz Niewiadomski, Oliwier Wolski.

Miło dodać, że oprócz 4 miejsca w turnieju, nasz zespół został wyróżniony nagrodą Fair Play, zaś najlepszym strzelcem turnieju został Oliwier Fryt.