W dniu 26 stycznia 2018r. odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Językowego ,,Najładniejsza kartka świąteczna - Boże Narodzenie'', zorganizowanego przez Zespół Przedmiotowy Nauczycieli Języków Obcych.

Celem konkursu było propagowanie nauki języków obcych, popularyzowanie wśród uczniów wiedzy o krajach angielskiego i niemieckiego obszaru językowego, jak również podnoszenie motywacji do aktywnej pracy nad językiem obcym.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy przygotowali ponad 200 kartek świątecznych.
Jury miało bardzo trudny wybór i postanowiło przyznać po dwa I, dwa II oraz dwa III miejsca w każej kategorii wiekowej.

Klasy I-III:

Wiktoria Szczęsna - 3a
Milena Świrk - 3d

Lena Madyniak - 1d
Oliwia Skoczylas - 2b

Aleksandra Trąbka - 3a
Jakub Nowak - 3d

Klasy IV-VI:

Dominika Grodecka - 5d
Kornelia Bąk - 6c

Wiktoria Wadas - 4b
Nikola Cieniuch - 6b

Hanna Brzezińska - 4c
Piotr Fulara - 5b

Klasy VII i II-III gimn.:

Natalia Więckowska - 7c

Oliwia Golan - 2b

Emilia Sławińska - 2a
Aleksandra Rozmus - 3a

Natalia Molesztak - 7c
Paulina Polak - 7c

Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Pozostali uczestnicy dostali słodkie upominki.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!
Opr. A. Lipińska