2 czerwca 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 26 Biegu Solidarności w Lublinie. Nasza reprezentacja liczyła 15 uczniów.

2 czerwca 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 26 Biegu Solidarności w Lublinie. Nasza reprezentacja liczyła 15 uczniów (Oleszek Dawid, Jasiński Mateusz, Gardziała Patryk, Misztal Julia, Stadnicka Wiktoria, Łaszcz Wiktoria, Keller Kacper, Pytka Mirosław, Sarachin Brajan, Gerosa Gaia, Grzywacz Wiktoria, Kudła Norbert, Chochowska Laura, Bielecka Julia, Patyra Martyna). Wszyscy startujący ukończyli bieg. Niezależnie od zajętego miejsca uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe koszulki i zostali nagrodzeni okolicznościowymi medalami. Na wszystkich uczestników na mecie czekały też niespodzianki przygotowane przez sponsorów.