Autor: Freeline

Data publikacji: 2023-12-29

Świetlicowe warsztaty świąteczne

W przedświątecznym zgiełku świetlica szkolna postanowiła zorganizować dla swoich wychowanków świąteczne warsztaty o różnej tematyce. Każda z grup świetlicowych  obrała sobie inny temat przewodni, ściśle jednak związany ze Świętami Bożego Narodzenia.

Warsztaty okazały się doskonałą okazją, aby zanurzyć się w atmosferze świąt jeszcze głębiej, ucząc się nowych umiejętności i tworząc coś własnoręcznie.
Stały się  mostem między tradycją a nowoczesnością. Nie tylko dały możliwość nauki, ale również stworzyły okazję do dzielenia się pasją i świętowania. 

Dla naszych podopiecznych była to okazja, aby oderwać się od codziennego zgiełku i poświęcić czas na twórcze działania. Wspólne tworzenie, wymiana doświadczeń i dzielenie się pomysłami podczas warsztatów wzbogaciły świętowanie i uczyniły ten czas  jeszcze bardziej niezapomnianym. W rezultacie, warsztaty świąteczne okazały się doskonały sposobem na zacieśnienie więzi z przyjaciółmi, a także na wzbogacenie tradycyjnych świątecznych obchodów o nowe, inspirujące elementy.


Opr. Wioletta Jakubaszek

Skip to content