Sukces Mai w Konkursie Wojewódzkim

Uczennica naszej szkoły – Maja Józwik z klasy VII d – otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym

700 lat Lublina! „Piórem i pędzlem o  Lublinie” Lublin i Lubelszczyzna, historia i teraźniejszość w słowie i obrazie.Tematem przewodnim zmagań konkursowych było miasto Lublin jako stolica regionu i centrum Lubelszczyzny, miasto o bogatej historii i ciekawej współczesności. Gratulujemy Mai wspaniałej wyobraźni twórczej, talentu oraz umiejętności. 

Przejdź do treści