Dzień Chłopaka w klasach pierwszych

Dzień Chłopaka w klasach pierwszych naszej szkoły upłynął w radosnej atmosferze pełnej niespodzianek i aktywności! Każda z klas wybrała swój własny sposób świętowania tego wyjątkowego dnia. Uczniowie dwóch klas wspólnie wybrali się na pizzę, w innej klasie zorganizowano wizytę w kawiarni, gdzie dzieci delektowały się pysznymi goframi. Część uczniów wzięła udział w zajęciach z programowania, rozwijając swoje umiejętności technologiczne, a inne klasy postawiły na różnorodne zabawy i gry integracyjne.
Nie zabrakło również tradycyjnego „Sto lat” dla chłopców, a każdy z nich otrzymał serdeczne uściski, życzenia od koleżanek z klasy i prezent. To był dzień pełen uśmiechu i dobrej zabawy, który na długo pozostanie w pamięci naszych pierwszaków!

Opr. A. Bedynek-Borys