images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Po długim weekendzie majowym do uczniów klasy 1b i 1d  przyjechała w gości Fiona (agama brodata) wraz ze swoimi przyjaciółmi (egzotycznymi zwierzętami) oraz opiekunami.

W trakcie  warsztatów „Zwierzęta dzieciom” uczniowie mieli bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Niewątpliwymi gwiazdami tego spotkania była Fiona oraz pyton królewski. Ciekawość często brała górę nad początkowym lękiem przed dotknięciem żaby, węża czy karaczana. Warsztatom towarzyszyło wiele emocji, większość dzieci pokonała swoje lęki związane z bezpośrednim kontaktem. Warsztaty pozwoliły też najmłodszym uczniom zrozumieć zwierzęta i ich odczucia w trakcie takich kontaktów. Wiedzą też, że hodowanie zwierząt wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz  kosztami trwającymi wiele lat.

Opr. A. Stacharska, B. Słomka

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.