images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Dnia 22 listopada 2022r. gościliśmy na wf-ie wicemistrzynie Polski w piłce nożnej kobiet: Klaudię Lefeld, Oliwię Rapacką, Julitę Gołąb, Katię Skupień oraz Klaudię Fabovà wraz z trenerem drużyny GKS Górnik Łęczna p. Marcinem Banaszkiem.

Panie opowiedziały nam, jak wygląda praca piłkarek na co dzień, co jest ważne, żeby osiągnąć sukces oraz jak rozpocząć przygodę z piłką nożną w drużynie piłkarskiej. Piłkarki chętnie odpowiadały na zadawane pytania. Po części teoretycznej spotkania nadszedł czas na część praktyczną. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w treningu sportowym przeprowadzonym pod czujnym okiem piłkarek. Na koniec dzieci podziękowały gościom za spotkanie i wręczyły  im drobne  upominki w postaci laurek, plakatów oraz słodkich piłek.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: 3 a, c, d, e, 2 a i b oraz niektórzy  uczniowie z klas starszych. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przybycie i życzymy dalszych sukcesów.

Opr. A. Bartoszek, M. Bączek

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.