images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

W ramach współpracy z Miejsko – Gminną Biblioteką Publiczną im. Z. Herberta Filia nr 3 w Łęcznej klasa II B gościła na Konkursie Krasomówczym promującym utwory Marii Konopnickiej pt. „Ulubiony bohater utworów Marii Konopnickiej”.

Celem konkursu była popularyzacja twórczości Marii Konopnickiej w związku z ustanowionym przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej rok 2022 Rokiem Marii Konopnickiej. A także propagowanie piękna polskiej literatury, rozwijanie u dzieci fantazji i wyobraźni literackiej, uaktywnianie młodych czytelników przez udział w konkursach oraz przedstawienie twórczej ekspresji wiersza lub innego wybranego utworu tejże autorki.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z klas 4-6. Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować wiersz lub utwór epicki wybrany dowolnie w porozumieniu z nauczycielem prowadzącym. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IV D Lilianna Kocot, która recytowała wiersz pt. „Jesienią” przygotowany pod opieką p. Moniki Wójcik. Serdecznie gratulujemy Liliance zdobycia III miejsca.

Opr. W. Tchórzewska, M. Wójcik

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.