images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Uczniowie klasy II B i II E rozpoczęli wizytę w Warszawie od zwiedzania Stadionu Narodowego. Przemieszczanie się trasą „Piłkarskie emocje”, uzupełnione ciekawymi informacjami przewodnika, co chwilę wywoływało podziw i zachwyt.

W pięknej jesiennej scenerii uczestnicy wycieczki spacerowali uliczkami stolicy. Zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza była dla wszystkich swoistym przeżyciem. Równie duże zainteresowanie towarzyszyło kolejnym oglądanym obiektom: Pałac Prezydencki, Kolumna Zygmunta, Zamek  Królewski, pomnik Syrenki, mury obronne i pomnik Małego Powstańca. Zwiedzanie Warszawy zakończono wizytą w Muzeum „Świat Iluzji”,  która była wspaniałą podróżą po zagadkowym i niezwykłym świecie. Tu wszyscy bawili się doskonale.

Opr. W. Tchórzewska, M.  Hawrylak, A. Batyra

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.