images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Dnia 28 września 2022 r. uczniowie klasy V A i V D uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W stolicy naszego kraju zwiedzali Stadion Narodowy im. Kazimierza Górskiego, a także Centrum Nauki Kopernika.

Podczas wyjazdu wychowankowie p. Magdy Olech oraz p. Weroniki Winiarskiej mieli okazję zobaczyć z bliska szatnię Reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn, różnorodne pamiątki, nagrody kadry narodowej, pomieszczenia sportowo-rekreacyjne, jak również więzienie dla kibiców nieprzestrzegających zasad panujących na stadionie. Kolejną edukacyjną atrakcją była wizyta uczniów w Centrum Nauki Kopernika. Każdy z nich wziął udział w wybranych przez siebie eksperymentach. Doświadczenia dotyczyły głównie nauk fizycznych, psychologicznych i socjolingwistycznych. Edukacja połączona z rozrywką bardzo przypadła do gustu naszym uczniom, a wrażenia i emocje po owym wyjeździe stały się inspiracją do podejmowania kolejnych inicjatyw.

Opracowała: Weronika Winiarska i Magdalena Olech

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.