images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Nasza szkoła od lat realizuje program wychowawczo - profilaktyczny  oparty na nauce Patrona św. Jana Pawła II. Papież zawsze podkreślał, jak ważna jest nadzieja, wiara i miłość do Boga oraz  drugiego człowieka. Wśród wszystkich przekazanych wartości niewątpliwie najważniejszą jest życie ludzkie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród naszej społeczności szkolnej jest człowiek, który wierzy w ludzi i potrafi się z nimi dzielić darem, którego nie da się kupić - od 33 lat systematycznie i bezinteresownie oddaje swoją krew.

W sobotę, 11. czerwca na uroczystej gali w Centrum Konferencyjnym  w Lublinie pan Jacek Grzegorczyk został uhonorowany przez Ministra Zdrowia najwyższym odznaczeniem resortowym „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”. W imieniu ministra order i legitymację wręczył mu wojewoda lubelski pan Lech Sprawka.

Pan Jacek  śmieje się, że  w jego oddanej krwi można  się wykąpać. Ile istnień ludzkich uratował można się tylko domyślać. Zapytany, czy dalej będzie honorowo oddawał krew, odpowiedział, że  dopóki zdrowie pozwoli,  na pewno nie przestanie, zwłaszcza że czyni to ostatnio razem z synem,  z czego jest bardzo dumny.

Gratulujemy  Panu Jackowi  godnej pochwały postawy oraz życzymy dużo zdrowia i wytrwałości.

Opr. Opiekunowie SU

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.