images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but news/2022/06/27 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

10. czerwca klasa VI a  naszej szkoły uczestniczyła w grze terenowej, której celem  była promocja współpracy wśród młodzieży i ich aktywności na świeżym powietrzu, szczególnie istotnej w czasie pandemicznej rzeczywistości.

Podczas gry poprzez zabawę uczniowie otrzymali dużą dawkę wiedzy o przyrodzie i otaczającym  ich krajobrazie. Młodzież nauczyła się rozpoznawać gatunki ptaków i roślin, sadzić rośliny, projektować elementy przestrzeni publicznej. Dowiedziała się także, jakie znaczenie mają łąki kwietne oraz jak właściwie segregować śmieci.

Uczniowie z SP nr 2 i SP nr 4 w Łęcznej  rywalizowali  w 8 zespołach składających się z 4-6 uczestników. Za każde zadanie w grze otrzymywali punkty. Pierwsze i drugie miejsce zajęły drużyny z naszej szkoły. GRATULUJEMY!!! Nagrodami, które otrzymały, były akcesoria i gry zachęcające do spędzania czasu na dworze. Natomiast wszyscy uczestnicy oraz opiekunowie otrzymali odblaski, smycze i przesympatyczne pluszowe misie. Nad bezpieczną zabawą naszych uczniów czuwały panie Monika Lachowska i Agnieszka Kwiecińska.

Gra terenowa była częścią rewitalizacji Skweru Górnika przy ul. Górniczej w Łęcznej, przeprowadzonej przez Fundację Krajobrazy oraz Lubelski Węgiel Bogdanka w ramach projektu Łęczna Lab.

Opr. Agnieszka  Kwiecińska

{gallery maxcount=8}news/2022/06/27{/gallery}

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.