Start

Dnia 18.05.2022 r. klasa II c wybrała się na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem wyjazdu był Teatr Muzyczny, gdzie uczniowie obejrzeli przedstawienie na podstawie bajki Jana Brzechwy -„Kot w butach”.

Po zakończonym spektaklu dzieci zjadły posiłek w restauracji, a następnie udały się do  Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, który pięknie prezentował się w majowej scenerii. Podczas spaceru w ogrodzie uczniowie wzięli udział w grze terenowej- Niewidzialni Opiekunowie Ogrodu.

Gra polegała na szukaniu domków skrzatów, które rozmieszczone były na terenie całego obiektu w konarach i pniach drzew. Zadaniem dzieci było również odgadnięcie nazw alei skrzatów, które pochodziły od nazwy drzewa na którym zamieszkiwał dany skrzat.

To był wspaniały dzień. Uczniowie pełni wrażeń i nowych doświadczeń wrócili do domów.

Opr. Marlena Zmorska

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.