images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Dnia 16.03.2022 r. w Centrum Kultury w Łęcznej odbył się I Powiatowy Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim "My English Poem" pod Honorowym Patronatem Starosty Łęczyńskiego.

Konkurs skierowany był do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu łęczyńskiego. Celem konkursu była przede wszystkim popularyzacja twórczości poetów anglojęzycznych, jak również doskonalenie poprawności wymowy języka angielskiego, motywowanie uczniów do nauki języka oraz zachęcanie uczniów do prezentacji swoich umiejętności recytatorskich przed publicznością.

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Kaźmierczyk z klasy 7b oraz Stefan Jaroszek z klasy 7f. Martyna recytowała wiersz pt. “Mirror”, natomiast Stefan wiersz pt. “In Each of Us”. Miło nam poinformować, że Stefan Jaroszek został jednym ze zwycięzców, zajmując III miejsce w konkursie.

Uczniów do konkursu przygotowały: pani Magdalena Majewska-Chudzik oraz pani Aneta Lipińska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opr. Aneta Lipińska

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.