images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

11 marca klasa 2a gościła na lekcji panią weterynarz. Celem spotkania było poznanie zawodu weterynarza oraz zdobycie wiedzy na temat właściwej opieki nad chorymi zwierzętami.

Pani Magdalena pokazała dzieciom przyrządy, jakie wykorzystuje w swojej pracy. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali narzędzia stosowane współcześnie oraz metalowe strzykawki, które wykorzystywano do pracy w dawniejszych czasach. Dzieci dowiedziały się również, jak należy dbać o zwierzęta i jakie leki można im podawać.  Duże zainteresowanie wśród uczniów wzbudził fragment szczęki krowy, który mogły obejrzeć z bliska. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i poznali odpowiedzi na nurtujące je pytania. Być może dzięki tym zajęciom, ktoś odkryje w sobie nową pasję.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie za ciekawą i pouczającą lekcję.

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.