images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Szanowni Państwo, sytuacja na Ukrainie jest bardzo trudna, wschodnią granicę Polski przekracza coraz więcej uchodźców uciekających przed wojną. Ukraińcy są już na terenie naszej gminy, powiatu i potrzebują pomocy.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej organizuje akcję pomocową – zbieramy dary rzeczowe:
 śpiwory, karimaty,
 kołdry, poduszki, pościel,
 koce, ręczniki,
 artykuły spożywcze o przedłużonej trwałości (w tym mleko modyfikowane dla dzieci),
 art. higieniczne (w tym pieluchy)
 środki czystości (szampony, mydła, żele pod prysznic, pasty i szczoteczki do zębów)
 baterie różnego typu,
 odzież (jedynie zimową, wyłącznie w dobrym stanie lub nową).

Dary rzeczowe można przynosić od 1 marca (wtorek), w godz. 7:00 – 18:00 do Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej przy ul. Jaśminowej 6 (portiernia przy wejściu głównym). Jednocześnie zwracamy się z prośbą o przekazywanie informacji o obywatelach Ukrainy potrzebujących pomocy, by dary rzeczowe mogły być niezwłocznie przekazywane. Osoby zainteresowane użyczeniem bazy noclegowej Ukraińcom proszone są o kontakt ze szkołą.

Koordynator akcji: Anna Górecka - wicedyrektor
tel. do szkoły: (81) 4627003

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.