Mam tę moc – słucham i czytam!

Wielka księga supermocy” napisana przez S. Isern i R. Bonilla towarzyszyła dzieciom z klas pierwszych na zajęciach w bibliotece szkolnej. W niezwykły świat mocy wprowadziła pierwszaki Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej pani Monika Mazurkiewicz czytając wybrane opowieści z ,,Wielkiej księgi supermocy”.
Dzieci rozpoznawały jaka supermoc pojawiła się na kartach księgi jednocześnie odkrywając, że moce ciekawości, uwagi, koncentracji, pamięci, słuchania i czytania nie są im obce. Chętnie i aktywnie wykonywały wszystkie powierzone zadania. Współpracując uświadomiły sobie, że każde z nich posiada supermoc, która je wyróżnia wśród innych, sprawia radość i pozwala rozwijać własne zainteresowania. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dyrektor MGBP w Łęcznej pani Monice Mazurkiewicz za współorganizację zajęć.

Organizatorzy: Grażyna Iwanek, Katarzyna Dworak, Monika Milanowska.