Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

26 czerwca 2026 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, dumy i radości z osiągnięć, które uczniowie uzyskiwali przez cały rok. 

O godzinie 9.00 cała społeczność „czwórki” wzięła udział w Mszy świętej w kościele
pw. świętej Barbary. Następnie uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami. 

Dzień ten był szczególnie wyjątkowy dla ósmoklasistów, którzy opuszczają już mury naszej szkoły. Uroczyste pożegnanie absolwentów miało miejsce w hali widowiskowo – sportowej
w obecności dyrekcji, wychowawców i rodziców. Pan dyrektor wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za osiągnięcia w konkursach. Pogratulował sukcesów, życzył dalszych osiągnięć w nowych szkołach oraz zachęcał, aby ósmoklasiści nie zapominali
o Patronie naszej szkoły, a jego przesłania nosili w sercu każdego dnia.

 

Kolejny rok szkolny za nami. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji. Do zobaczenia
we wrześniu!

 

opr. Beata Kołodziej

Przejdź do treści