Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nauczyciele

Lista nauczycieli zatrudnionych w  Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej
w r. szk. 2017/2018

  • Winiarski Sławomir - dyrektor
  • Grzesiuk Bożena - wicedyrektor, język polski
  • Górecka Anna - wicedyrektor, język polski
  1. Batyra Agnieszka – pedagog specjalny
  2. Bączek Magdalena – pedagog specjalny
  3. Bednarska Anna – j. angielski
  4. Bednarska Dorota – edukacja wczesnoszkolna
  5. Bedynek-Borys Agnieszka – wychowanie przedszkolne
  6. Bojarska Urszula –  j. niemiecki
  7. Brzozowski Rafał – wos
  8. Chmiel Małgorzata – przyroda
  9. Czerwonka Anna – j. polski
  10. Czupryn Izabela – wychowanie fizyczne

  11. Dados Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  12. Dąbrowska Małgorzata – historia
  13. Dec Beata – psycholog
  14. Dudzicz Bożena – wychowanie przedszkolne
  15. Dworak Katarzyna – pedagog specjalny
  16. Dyrka Zbigniew – informatyka
  17. Fiedeń Jacek – wychowanie fizyczne
  18. Florek Marzena – wychowanie przedszkolne
  19. Gajowiak Małgorzata – religia
  20. Gładosz Elżbieta – pedagog specjalny

  21. Gołofit Krystyna – nauczyciel świetlicy
  22. Gomółka Małgorzata – wychowanie fizyczne
  23. Gomułka Jadwiga – biologia
  24. Gruszczyńska Janina – matematyka
  25. Grzegorczyk Jacek – wychowanie fizyczne
  26. Grzegorczyk Wiesława – matematyka
  27. Gwarda Edyta – j. polski
  28. Hawrylak Maria – edukacja wczesnoszkolna
  29. Iwanek Grażyna – nauczyciel bibliotekarz
  30. Jagiełło Katarzyna – plastyka

  31. Jagiełło Waldemar – informatyka, technika
  32. Jakubaszek Wioletta – wychowanie przedszkolne
  33. Jarszak Alicja – geografia
  34. Jedlikowski Wincenty – fizyka
  35. Karasińska Elżbieta – nauczyciel świetlicy
  36. Kasprzak Barbara – edukacja wczesnoszkolna
  37. Kiełbasa Irena – nauczyciel świetlicy
  38. Klepka Marta – historia
  39. Klonowska Małgorzata – j. angielski
  40. Knap Alina – j. polski

  41. Kołodziej Beata – j. angielski
  42. Korzeniewski Dariusz – wychowanie fizyczne
  43. Kościarz Małgorzata – wychowanie przedszkolne
  44. Kowal Eugenia – matematyka
  45. Kowal Katarzyna – j. polski
  46. Kozioł Mariola – religia
  47. Kozyra Bożena – muzyka
  48. ks. Madejek Karol – religia
  49. Książek-Murawska Monika – j. polski
  50. Kurzyp Agata – j. niemiecki

  51. Kuśpit Wioletta – wychowanie przedszkolne
  52. Kwiecińska Agnieszka – wychowanie fizyczne
  53. Lipińska Aneta – j. angielski
  54. Litwinek-Jabłoniec Agnieszka – pedagog specjalny
  55. Machel Małgorzata – wychowanie przedszkolne
  56. Machulska Ewa – pedagog specjalny
  57. Madyniak Karol – wychowanie fizyczne
  58. Majewska-Chudzik Magdalena – j. angielski
  59. Makara Małgorzat – edukacja wczesnoszkolna
  60. Maziarczyk Katarzyna – wychowanie przedszkolne

  61. Mieczkowska Bożena – wychowanie fizyczne
  62. Mizur-LachowskaMonika – nauczyciel świetlicy
  63. Muszyński Witold – informatyka, technika
  64. Niedobylska Marta – pedagog specjalny
  65. Nikiel Jolanta – j. angielski
  66. Okoń Anna – nauczyciel świetlicy
  67. Okoń Teresa – religia
  68. Olech Maria – edukacja wczesnoszkolna
  69. Olesiuk Marzena – matematyka
  70. Olszewska Monika – matematyka

  71. Osowska Agnieszka – chemia
  72. s. Ostolska Dorota – religia
  73. Panas Renata – edukacja wczesnoszkolna
  74. Pasieczna Stanisława – wychowanie fizyczne
  75. Pietrzycka Danuta – matematyka
  76. Polak Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna
  77. Polak Anna – nauczyciel świetlicy
  78. Roczon Magda – j. angielski
  79. Roczon Justyna – edukacja wczesnoszkolna
  80. Samborska Wanda – nauczyciel świetlicy

  81. Sierpińska Katarzyna – psycholog
  82. Słomka Beata – edukacja wczesnoszkolna
  83. Spytek Anna – nauczyciel świetlicy
  84. Stacharska Anna – wychowanie przedszkolne
  85. Stolarz-Zakrzewska Marzena – gimnastyka korekcyjna
  86. Szczuka Iwona – wychowanie przedszkolne
  87. Szymańska Katarzyna – nauczyciel bibliotekarz
  88. Tchórzewska Wioletta – edukacja wczesnoszkolna
  89. Widomska Anna – wychowanie fizyczne
  90. Winiarska Marzena – pedagog

  91. Winiarska Małgorzata – j. angielski
  92. Włodarski Piotr – wychowanie fizyczne
  93. Woźnica Barbara – j. polski
  94. Wójcik Magda – edukacja wczesnoszkolna
  95. Wójtowicz Wioleta – pedagog specjalny
  96. Wronka Dorota – pedagog specjalny
  97. Wrońska Henryka – przyroda
  98. Zagraba Halina – logopeda
  99. Zmorska Marlena – wychowanie przedszkolne
  100. Żelechowska  Ewa – edukacja wczesnoszkolna





Język...

Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesy



Krajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie




Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony




Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www