Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Klasy i wychowawcy

W roku szkolnym 2017/2018 w Szkole Podstawowej  nr 4 w Łęcznej

funkcjonują następujące klasy:


  • Oddział przedszkolny A
Wychowawca - Marzena Florek, Katarzyna Maziarczyk

  • Oddział przedszkolny B
Wychowawca - Machel Małgorzata, Wioletta Jakubaszek

  • Oddział przedszkolny C
Wychowawca - Bożena Dudzicz, Iwona Szczuka

  • Oddział przedszkolny D
Wychowawca - Stacharska Anna, Agnieszka Bedynek-Borys

  • Oddział przedszkolny E
Wychowawca - Kuśpit Wioletta, Małgorzata Kościarz




SZKOŁA PODSTAWOWA

  • Klasa I a (integracyjna)
Wychowawca - Wioletta Tchórzewska
Pedagog - Ewa Machulska

  • Klasa I b
Wychowawca - Dorota Bednarska

  • Klasa I c
Wychowawca - Barbara Kasprzak

  • Klasa I d
Wychowawca - Elżbieta Polak

  • Klasa I e
Wychowawca - Maria Hawrylak

-------------------------------------------------------
  • Klasa II a
Wychowawca - Agnieszka Dados

  • Klasa II b
Wychowawca - Roczon Justyna
-------------------------------------------------------
  • Klasa III a (integracyjna)
Wychowawca - Małgorzata Makara
Pedagog - Wioleta Wójtowicz

  • Klasa III b
Wychowawca - Beata Słomka

  • Klasa III c
Wychowawca - Maria Olech

  • Klasa III d
Wychowawca – Ewa Żelechowska

  • Klasa III e
Wychowawca - Renata Panas

  • Klasa III f
Wychowawca – Magda Wójcik

-------------------------------------------------------
  • Klasa IV a
Wychowawca - Alina Knap

  • Klasa IV b (sportowa)
Wychowawca - Anna Widomska

  • Klasa IV c
Wychowawca - Agnieszka Osowska

  • Klasa IV  d
Wychowawca - Jadwiga Gomułka

  • Klasa IV  e
Wychowawca - Alicja Jarszak

-------------------------------------------------------
  • Klasa V a (integracyjna)
Wychowawca - Małgorzata Gomółka
Pedagog - Agnieszka Litwinek-Jabłoniec

  • Klasa V b (sportowa)
Wychowawca - Karol Madyniak

  • Klasa V c
Wychowawca - Małgorzata Dąbrowska

  • Klasa V  d
Wychowawca - Małgorzata Chmiel

-------------------------------------------------------
  • Klasa VI a (integracyjna)
Wychowawca - Danuta Pietrzycka
Pedagog - Dorota Wronka

  • Klasa VI b (sportowa)
Wychowawca - Monika Książek-Murawska

  • Klasa VI c
Wychowawca – Beata Kołodziej

  • Klasa VI d
Wychowawca – Eugenia Kowal

-------------------------------------------------------
  • Klasa VII a
Wychowawca – Jolanta Nikiel

  • Klasa VII b (sportowa)
Wychowawca – Barbara Woźnica

  • Klasa VII c
Wychowawca – Anna Czerwonka

  • Klasa VII d (integracyjna)
Wychowawca - Janina Gruszczyńska
Pedagog - Marta Niedobylska



ODDZIALY GIMNAZJALNE

  • Klasa II a (sportowa)
Wychowawca - Edyta Gwarda

  • Klasa II b (integracyjna)
Wychowawca – Aneta Lipińska
Pedagog - Magdalena Bączek

  • Klasa II c
Wychowawca – Monika Olszewska

  • Klasa II d
Wychowawca – Marzena Olesiuk

-------------------------------------------------------
  • Klasa III a
Wychowawca – Stanisława Pasieczna

  • Klasa III b (integracyjna)
Wychowawca – Izabela Czupryn
Pedagog - Elżbieta Gładosz

  • Klasa III c
Wychowawca - Marta Klepka





Język...

Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesy



Krajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie




Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony




Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www