Klasa IVB I IVC u Mikołaja w teatrze Capitol.
Dodane przez wmuszynski dnia 19.12.2017 08:30
wycieczka
Podczas mikołajkowego wyjazdu do Warszawy klasa IVB i IVC wraz z wychowawcami i rodzicami wzięła udział w spektaklu Piotruś Pan w teatrze Capitol. W nim też nasze dzieci zaszczycił swoją obecnością mikołaj, który wręczył im cukierki i świąteczne paczki. Kolejną dawkę wrażeń otrzymaliśmy w Centrum Nauki Kopernik, w którym różnorodność eksponatów pozwoliła nam na odkrycia w dziedzinie biologi, matematyki, fizyki czy astronomii. Pełni pozytywnych emocji po kilkugodzinnych doświadczeniach wyruszyliśmy w drogę do Łęcznej.

Treść rozszerzona
wycieczka