Konkurs „Bezpieczny dom i gospodarstwo” rozstrzygnięty.
Dodane przez wmuszynski dnia 21.12.2017 07:59
konkurs plastyczny
18 grudnia 2017r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów powiatowego konkursu plastycznego „Bezpieczny dom i gospodarstwo”, zorganizowanego w ramach programu „Bezpieczne życie”.
Z naszej szkoły nagrody otrzymali: Barbara Słowik z klasy IIIE, opiekun Renata Panas oraz Jakub Żurek z klasy IIIB, opiekun Beata Słomka. Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczył Starosta Łęczyński - Roman Cholewa. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Treść rozszerzona

Z naszej szkoły nagrody otrzymali:
Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczył Starosta Łęczyński - Roman Cholewa.
Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.
Opr. Beata Słomka

konkurs plastyczny