Bezpieczne ferie zimowe (film)
Dodane przez admin dnia 02.02.2018 18:56

ferie

26 stycznia Zespół d/s Promocji Zdrowia, czyli klasy IIIB, IIIC, IIID, IIIE przygotował przedstawienie szkolne ,,Bezpieczne ferie”. Mali aktorzy w ciekawy i zabawny sposób przypomnieli uczniom o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii. Widzowie z życzliwością przyjęli nasze przesłanie i dużymi brawami nagrodzili artystów. Bezpieczny powrót do szkoły jest przecież najważniejszy!!!!

Treść rozszerzona

Opracowały: B. Słomka, M. Olech, E. Żelechowska, R. Panas