Kolędnicy misyjni u Arcybiskupa
Dodane przez wmuszynski dnia 19.01.2018 07:48

kolędnicy

W środę 10 stycznia uczniowie „czwórki” wybrali się do Arcybiskupa Stanisława Budzika, który zaprosił kolędników misyjnych z Łęcznej do Kurii. Wszyscy zebraliśmy się przed szkołą o 8.30, by być na miejscu około 9.00. Udało się nam przybyć trochę wcześniej, dzięki czemu mieliśmy czas na ostatnie przygotowania. Po przebraniu się w stroje, nastrojeniu instrumentów i próbie generalnej, byliśmy gotowi na występ przed Arcybiskupem.

Treść rozszerzona

Przedstawienie bardzo podobało się - mogę nawet powiedzieć, iż wypadliśmy świetnie. Ksiądz Arcybiskup wyraził swoją radość z naszego zaangażowania w akcję kolędników misyjnych. Potem wystąpiliśmy przed pracownikami Kurii. Im także bardzo podobał się nasz koncert. Księża byli bardzo zainteresowani naszymi ukulele, które nie są zbyt często używanymi instrumentami.
Wizytę zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem. Zostaliśmy obdarowani prezentami w postaci gazet, smyczy i zakładek do książek. Gospodarze nie zapomnieli też o dzieciach z Syrii i Libanu, składając ofiarę do skarbonki. Wróciliśmy przepełnieni pozytywnymi emocjami.

Opr. Matylda Wójcik, klasa VIa

Kolędowali u Arcybiskupa: