Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Dodane przez admin dnia 01.10.2017 19:37
su
W dniu 28 września 2017r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono członków Zarządu. Miło nam zaprezentować pełny skład Samorządu Uczniowskiego klas IV - VII działającego w roku szkolnym 2017/ 2018.

Treść rozszerzona

Nowo wybranym władzom gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły, zapału do pracy oraz spełnienia przedwyborczych obietnic.

Opiekun SU - A. Gruszczyńska

ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO