Podziękowanie dla SP4
Dodane przez wmuszynski dnia 08.12.2017 22:08
podz
Samorząd Uczniowski informuje, że paczki dostarczone przez poszczególne klasy w ramach akcji „Jedna paczka - jedna klasa” zostały przewiezione do Domu Dziecka w Kijanach i Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy. Wizyta w Domu Dziecka przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Przedstawiciele SU zostali obdarowani własnoręcznie upieczonymi pierniczkami oraz kartką świąteczną z życzeniami dla wszystkich uczniów.
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do  przygotowania paczek,  za pomoc i wsparcie  oraz ogromne i wrażliwe serca.

Treść rozszerzona

opr. A. Gruszczyńska