Konkurs świąteczny
Dodane przez wmuszynski dnia 01.12.2017 08:29
Samorząd Uczniowski organizuje konkurs „Ozdoby choinkowe”. Zadaniem uczestnika jest wykonanie oryginalnej ozdoby świątecznej, np.: stroika świątecznego, bombki, koronkowej gwiazdki, zabawki, aniołka, łańcucha, itp. Prace należy składać w bibliotece szkolnej. Konkurs będzie trwał do 12 grudnia, a wyniki zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły.
Nagrodzone i wyróżnione  prace zostaną wystawione na świątecznym kiermaszu, z którego dochód przeznaczony będzie na Adopcję Serca.
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym konkursie!

Treść rozszerzona

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym konkursie!

pr. A. Gruszczyńska