Bezpieczne ferie w szkole i nie tylko
Dodane przez admin dnia 20.01.2018 09:53
ferie
W czasie ferii w naszej szkole organizowane będą zajęcia dla uczniów. Wystarczy tylko uzyskać pisemną zgodę od rodzica na udział w nich i zgłosić się z nią do prowadzącego je nauczyciela. Tradycyjnie, najwięcej jest zaplanowanych  zajęć rekreacyjno-sportowych w hali, ale również będą odbywać się w świetlicy profilaktyczno-wychowawczej, zostaną przeprowadzone warsztaty fotograficzne i wiele innych.

Treść rozszerzona

W dniu 05.02.2018r.o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Łęcznej odbędzie się spotkanie z szopkarzem ze Świerszczowa – panem Piotrem Baczyńskim. Będzie to dobra okazja do zapoznania się z zasadami wykonania szopek i obejrzenia szopki krakowskiej. Więcej informacji w załączonej ulotce…
Zapoznaj się ze szczegółowym wykazem zajęć oraz z poradnikiem bezpiecznego wypoczynku opracowanego przez MEN.

Ferie zimowe 2018 - dodatkowe informacje ze strony Kuratorium Oświaty w Lublinie:

ferie

Ferie zimowe tuż-tuż. Wreszcie będziesz miał mnóstwo czasu wolnego tylko dla siebie. Są po to, abyś odpoczywał, bawił się i realizował swoje zainteresowania, na które w okresie nauki brakuje Ci  czasu.  Mimo że w naszym regionie jeszcze nie ma zbyt dużo śniegu, to wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce będziemy cieszyć się z upragnionej zimowej aury. Część  z Was z pewnością wybierze się w miejsca, gdzie białego puchu jest pod dostatkiem. Dlatego warto przypomnieć kilka zasad bezpiecznego zachowania się podczas zimowego wypoczynku.

NIEWAŻNE GDZIE SPĘDZASZ FERIE. ZAWSZE PAMIĘTAJ O  ZASADACH,  KTÓRYCH MUSISZ PRZESTRZEGAĆ:

BEZPIECZEŃSTWO NA ŚNIEGU I LODZIE

FERIE W DOMU