Bezpieczny dom i gospodarstwo – konkurs plastyczny
Dodane przez admin dnia 19.11.2017 18:25
konkurs plastyczny
W ramach realizacji programu edukacyjnego „Bezpieczne życie” zakończył się etap szkolny powiatowego konkursu plastycznego „Bezpieczny Dom i Gospodarstwo”, w którym wzięli udział uczniowie klas 0-III. Wszystkie prace, które spełniły wymogi formalne,  zostały przekazane do etapu gminnego.

Treść rozszerzona

Celem konkursu była edukacja dzieci w zakresie zachowania bezpieczeństwa w momencie występowania wszelkiego rodzaju zagrożeń, w tym wykonywania prac polowych. Promocja sposobów unikania zagrożeń, które mają wpływ na poziom bezpieczeństwa, a także zdolności radzenia sobie z nimi. Kształtowanie postaw moralnych oraz zapoznanie z systemem działań służb  i instytucji niosących pomoc w sytuacjach zagrożenia życia.

Wszystkie prace, które spełniły wymogi formalne,  zostały przekazane do etapu gminnego. Dziękujemy wszystkim uczniom i wychowawcom za udział w konkursie.
Opr. Beata Słomka, Maria Olech

konkurs plastyczny