Warsztaty świąteczne w Klubie YOLO
Dodane przez wmuszynski dnia 05.01.2018 07:08
Klub YOLO

Treść rozszerzona
19 grudnia gimnazjaliści oraz uczniowie klas szóstych, aby poczuć już bożonarodzeniową atmosferę, postanowili wziąć udział w świątecznych warsztatach. Przy dźwiękach kolęd powstawały piękne choinki, ramki, bombki, bałwanki. Tworzenie ozdób wprowadziło wszystkich w pogodny nastrój. Jedno jest pewne, był to niewątpliwie miło spędzony czas, bo wszyscy wychodząc, mieli uśmiech na twarzy.

Klub YOLO