Uroczystość wręczenia Europejskiej Nagrody Obywatelskiej w Lublinie.
Dodane przez wmuszynski dnia 18.12.2017 21:08
nagroda
08.12.2017 r. klasa III E razem z grupą O D uczestniczyła w uroczystości wręczenia Europejskiej Nagrody Obywatelskiej Ewie Dados. Organizatorami wydarzenia było Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Hetmana i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W trakcie uroczystości uczniów zabawiał Święty Mikołaj, zbierano także upominki w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Uroczystość zakończył Koncert Majki Jeżowskiej.

Treść rozszerzona

Opracowanie R. Panas